Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Obodowo - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z garażem Obodowo

Obodowo,kujawsko-pomorskie

1 780 000 zł560 m² 3 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:6 171 m²

Kontakt: alicja Skonieczna tel.   Mamy przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość w miejscowości Obodowo, tuż przy drodze krajowej, łączącej Sępólno Krajeńskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka Sucha

Sucha(Obodowo + 21 km)

370 000 zł3 041 m² 121,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z linią brzegową jeziora - miejscowość Sucha, bory Tucholskie. Własny pomost! Jezioro Suskie Wielkie Tylko u Nas Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł998 m² 55,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dotyczy atrakcyjnej działki budowlanej Z malowniczym widokiem na okolicę. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w miejscowości Przyrowa w gminie Gostycyn. Najbliższa.

Szczegóły ogłoszenia

54 756 zł702 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 702 m2, położony w miejscowości Wierzchucin Królewski działka 89 (oferta wyłącznie u nas. Spotkania w celu obejrzenia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł35 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Opis Wolnostojący, parterowy domek 35 m2 częściowo podpiwniczony na działce o powierzchni 400 m2. Działka z domkiem położona jest na terenie rod olszewka w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Pocztowa

Tuchola(Obodowo + 21 km)

480 000 zł634 m² 757,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek w centrum Tucholi, 50 km od Bydgoszczy. Nieruchomość obejmuje działkę nr 2139/2 o powierzchni 1 055 m2 oraz zabudowania, w skład których.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Sitno

Sitno(Obodowo + 16 km)

99 999 zł2 980 m² 33,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 2980 m2 położona w Sitnie, gmina Sośno. Opis działki: przeznaczenie: osadniczo-rolnicza Kształt: prostokąt Teren: nieogrodzony. Dostępne media: woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł15 473 m² 90,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny przy drodze krajowej dk25 w gminie koronowo, województwo kujawsko-pomorskie Podstawowe informacje: powierzchnia: 15 473 m (kompleks 4 działek 252/2, 252/3, 68/3 i 68/4,.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł123,90 m² 6 941,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:931 m²

Tylko U nas na sprzedaż całoroczny, piętrowy dom wolnostojący w zabudowie letniskowej, zlokalizowany w malowniczej Sokolej-Kuźnicy, w samym sercu Borów Tucholskich. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł335 000 m² 12,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura Nieruchomości Apartament Krzysztof Nowicki Tel.   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży gospodarstwa rolnego o powierzchni 33 ha w Gminie Sośno w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

1 757 000 zł35 130 m² 50,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana W otoczeniu lasu granicząca Z linią brzegową rzeki brdy na terenie działki staw I przepiękna zieleń niezwykła lokalizacja W koronowie łączna powierzchnia 35.130.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij